Tüm canlı bahisler
Skorbordlar
İstatistikler
37'   Song Lam Nghe An: 1:1
2'   Rahmatgonj MFS: 1:0
34'   Guangzhou R&F FC: 2:1
33'  Guangzhou R&F FC
6. Köşe vuruşu
23'  Ural-2
1. Köşe vuruşu
31'  Sydney FC U20
2. Köşe vuruşu
32'  Sai Gon FC
0:1
25'  Sai Gon FC
2. Köşe vuruşu
23'  Tianjin Teda
1. Köşe vuruşu
23'  Sai Gon FC
1. Köşe vuruşu
20'  Sydney FC U20
1. Köşe vuruşu
Futbol
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Geri kalan süre   
Futbol
Uluslararası Kulüpler
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
50'
Adelaide United
1:0
Metrostars
1.5
+20
Futbol
Avustralya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
36'
Sydney FC U20
1:0
Sydney Olympic U20
1.5
+27
 
1. Devre
0.5
 
Futbol
Rusya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
27'
Ural-2
0:0
Nosta Novotroitsk
2.5
+31
 
1. Devre
0.5
 
Futbol
Çin
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
36'
Guangzhou R&F FC
2:1
Tianjin Teda
2.5
+44
 
1. Devre
0.5
 
Futbol
Vietnam
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
38'
Song Lam Nghe An
1:1
Sai Gon FC
1.5
+29
 
1. Devre
0.5
 
Futbol
Bangladeş
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
4'
Rahmatgonj MFS
1:0
Team BJMC
+
Basketbol
Basketbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan   
Basketbol
Uluslararası
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
4/4
Kore Cumhuriyeti
73:81
Filipinler
+
Tenis
Tenis
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Maçtaki set   
Tenis
ATP
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
2.Set
Laaksonen, H.
0:1
Jarry, N.
 
3 : 4
 
2.5
+11
Tenis kortu
1.Set
Chardy, J.
0:0
Carreno-Busta, P.
 
0 : 0
 
2.5
+13
Tenis kortu
1.Set
Londero, J. I.
0:0
Arguello, F.
 
0 : 0
 
2.5
+13
Tenis kortu
3.Set
Griekspoor, S.
1:1
De Jong, J.
 
5 : 6
 
+7
Tenis kortu
2.Set
Ignatik, U.
1:0
Van Rijthoven, T.
 
2 : 1
 
2.5
+13
Tenis
WTA
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
1.Set
Dzalamidze/Kania
0:0
Potapova/Sizikova
 
3 : 3
 
2.5
+13
Tenis kortu
3.Set
Samsonova, L.
1:1
Parmentier, P.
 
3 : 2
 
+12
Tenis kortu
2.Set
Stosur, S.
0:1
Haas, B.
 
4 : 2
 
2.5
+5
Tenis
Challenge
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
2.Set
Marchenko, I.
0:1
Ofner, S.
 
4 : 3
 
2.5
+5
Tenis kortu
1.Set
Bourchier/Kotov
0:0
Lock/Lock
 
0 : 0
 
2.5
+11
Tenis kortu
Cid Subervi, R.
1:1
Sakamoto, P.
 
0 : 0
 
+10
Tenis kortu
1.Set
Trusendi, W.
0:0
Galan, D. E.
 
4 : 2
 
2.5
+14
Tenis kortu
1.Set
O'Connell, Christopher
0:0
Balzerani, R.
 
3 : 5
 
2.5
+12
Hentbol
Hentbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam gol   
Hentbol
Uluslararası
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
Devre
Fransa U21
26:9
Nigeria U21
0:28.5
68.5
+4
Beysbol
Beysbol
Tahmin  
Handikap  
Inning skoru  
Toplam puan   
Beysbol
Japonya
1
2
 
1
2
 
 
 
+
-
Yer
6/9
Orix Buffaloes
1:0
Tohoku Rakuten G.E.
0:1.5
 
0 : 0
 
3.5
+15
Masa tenisi
Masa tenisi
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Toplam puan   
Masa tenisi
Uluslararası
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
3.Set
Kosowski, Jakub
2:0
Horejsi, Miroslav
 
0 : 3
 
83.5
+2
Badminton
Badminton
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Toplam puan   
Badminton
Uluslararası
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
3.Set
Ginting, Anthony Sinisuka
1:1
Lu, Guangzu
 
5 : 6
 
+5
Yer
3.Set
Li, Michelle
1:1
Sung, Ji Hyun
 
10 : 4
 
104.5
+7
 
Yaklaşan
6h
24h
Hepsi
Top
Futbol
Basketbol
Tenis
Voleybol
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre   
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Yer
06:00
Norveç U21
Hentbol
Danimarka U21
 
Tenis kortu
07:00
Ruud, C.
Tenis
Dzumhur, D.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Fichman/Stojanovic
Tenis
Benoit/Bonaventure
+2
Tenis kortu
07:00
Perrin, C.
Tenis
Vikhlyantseva, N.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Donskoy, E.
Tenis
Ayeni, O. A. D.
2.5
+3
Tenis kortu
07:00
Cirstea, S.
Tenis
Cristian, J. A.
2.5
Cirstea, S. - Cristian, J. A.
+8
Tenis kortu
07:00
Carballes/Munar
Tenis
Cerretani/Romboli
+2
Tenis kortu
07:00
Rune, H. V. N.
Tenis
Brouwer, G.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Cadantu, A.
Tenis
Pliskova, Kri.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Shinikova, I.
Tenis
Juvan, K.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Cornet, A.
Tenis
Trevisan, M.
2.5
+8
Tenis kortu
07:00
Ly, Hoang Nam
Tenis
Oliveira, G.
2.5
+3
Yer
07:00
Runjic, Frane
Masa tenisi
Happek, Sven
 
Stadyum
07:30
Arema Indonesia
Futbol
Perseru Serui
2.5
+4
Yer
07:30
Wenger, Nico
Masa tenisi
Vostes, Yannick
 
Stadyum
07:35
Shanghai Shenhua
Futbol
Henan Jianye
2.5
+41
Stadyum
08:00
Guangzhou Evergrande
Futbol
Dalian Yifang FC
3.5
+41
Tenis kortu
08:00
Heyman, C.
Tenis
Safwat, M.
2.5
+8
Tenis kortu
08:00
Robert, S.
Tenis
Gakhov, I.
2.5
+8
Tenis kortu
08:00
Zeppieri, G.
Tenis
Basso, A.
2.5
+3
Tenis kortu
08:00
Gomez, Em.
Tenis
Satral, J.
2.5
+3
Yer
08:00
Almanya U21
Hentbol
Arjantin U21
52.5
+2
Tenis kortu
08:01
Lister/Voracova
Tenis
Guarachi Mathison/Routliffe
+2
Tenis kortu
08:23
Hsieh/Rungkat
Tenis
Huey/Nielsen
+2
Tenis kortu
08:23
Margaroli/Yang
Tenis
Miedler/Viola
+2
Yer
08:30
Isveç U21
Hentbol
Güney Kore U21
60.5
+3
Tenis kortu
08:32
Mukund/Zhang
Tenis
Gabashvili/Gerasimov
+2
Tenis kortu
08:48
Adamczak/Han
Tenis
Gumulya/Rompies
+2
Stadyum
09:00
FC Strogino Moscow
Futbol
FK Ryazan
2.5
+2
Stadyum
09:00
Johor Darul Takzim FC
Futbol
Petaling J. City FC
3.5
+3
Tenis kortu
09:00
Dellien, H.
Tenis
Gulbis, E.
2.5
+3
Tenis kortu
09:00
Korda, S.
Tenis
Giustino, L.
2.5
+3
Tenis kortu
09:00
Fourlis, J.
Tenis
Bara, I. M.
2.5
+8
Tenis kortu
09:00
Goerges, J.
Tenis
Waltert, S.
2.5
+8
Tenis kortu
09:00
Monteiro, T.M.
Tenis
Ymer, E.
2.5
+8
Tenis kortu
09:00
Begu, I.-C.
Tenis
Krunic, A.
2.5
Begu, I.-C. - Krunic, A.
+8
Tenis kortu
09:00
Xu, Shilin
Tenis
Arruabarrena, L.
2.5
+8
Tenis kortu
09:00
Amanmuradova/Dinu
Tenis
Bolsova Zadoinov/Mrdeza
+2
Stadyum
09:01
Melaka
Futbol
PKNS
3.5
+3
Stadyum
10:00
FC Alania Vladikavkaz
Futbol
Legion-Dynamo
2.5
+5
Stadyum
10:00
Lada Dimitrovgrad
Futbol
Akron Tolyatti
 
Stadyum
10:00
FC Tyumen
Futbol
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2.5
+2
Stadyum
10:00
FC Zvezda Perm
Futbol
FC Chelyabinsk
2.5
+2
Stadyum
10:00
Rotor Volgograd II
Futbol
FK Kaluga
2.5
+2
Stadyum
10:00
Ararat Moscow
Futbol
Saturn Ramenskoye
2.5
+2
Stadyum
10:00
Dinamo Stavropol
Futbol
FC Inter Cherkessk
2.5
+2
Stadyum
10:00
Olimpik Donetsk
Futbol
Avanhard Kramatorsk
2.5
+2
Tenis kortu
10:00
Torebko, P.
Tenis
Lorenzi, P.
2.5
+8
Tenis kortu
10:00
Travaglia, S.
Tenis
Fabbiano, T.
2.5
+8
Tenis kortu
10:00
Kuzmanov, D.
Tenis
Coppejans, K.
2.5
+8
Tenis kortu
10:00
Krstin, P.
Tenis
Roca Batalla, O.
2.5
Krstin, P. - Roca Batalla, O.
+3
Tenis kortu
10:00
Klizan, M.
Tenis
Bagnis, F.
2.5
+8
Tenis kortu
10:00
Pavlasek, A.
Tenis
Rola, B.
2.5
+8
Tenis kortu
10:00
Wolf, JJ
Tenis
Polmans, M.
2.5
+3
Tenis kortu
10:00
Hoyt, E.
Tenis
Moriya, H.
2.5
+3
Tenis kortu
10:00
Escobedo, E.
Tenis
Lee, Duckhee
2.5
+3
Stadyum
10:30
Hindistan
Futbol
Suriye
2.5
+2
Stadyum
10:30
Jena
Futbol
G. Halberstadt
3.5
Jena - G. Halberstadt
+2
Stadyum
10:30
FC Lada Tolyati
Futbol
FK Volga Ulyanovsk
2.5
+2
Tenis kortu
10:30
Voegele, S.
Tenis
Buzarnescu, M.
2.5
+8
Tenis kortu
10:30
Trungelliti, M.
Tenis
Serdarusic, N.
2.5
+8
Yer
10:30
Slovenya U21
Hentbol
Tunus U21
53.5
+3
Tenis kortu
10:48
Gavrilova/Parmentier
Tenis
Bai/Geuer
+2
Stadyum
11:00
FK Shkendija
Futbol
Nomme Kalju
3.5
+71
Stadyum
11:00
FC Osss
Futbol
Waalwijk
3.5
+2
Stadyum
11:00
FK Kosice
Futbol
West Ham United
3.5
+5
Stadyum
11:00
Banants
Futbol
Cukaricki
2.5
+75
Stadyum
11:00
Khimik Novomoskovsk
Futbol
FC Khimki-M
Khimik Novomoskovsk - FC Khimki-M
 
Stadyum
11:00
Chrobry Glogow
Futbol
Hapoel Tel Aviv
2.5
+5
Stadyum
11:00
Paris
Futbol
Dijon
2.5
+5
Stadyum
11:00
FC Zorkij Krasnogorsk
Futbol
Salut Energia Belgorod
2.5
+2
Stadyum
11:00
Krasnodar-3
Futbol
FK Biolog Novokubansk
2.5
+2
Stadyum
11:00
Sokol Saratov
Futbol
Dinamo Brjansk
2.5
+2
Stadyum
11:00
FK Znamya Truda
Futbol
Rusya
 
Stadyum
11:00
FC Volgar Astrakhan
Futbol
Urozhay Krasnodar
2.5
+2
Stadyum
11:00
Norveç U19 (K)
Futbol
Hollanda U19 (K)
2.5
+29
Stadyum
11:00
Ispanya U19 (K)
Futbol
Belçika U19 (K)
3.5
+29
Stadyum
11:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Futbol
Druzhba Maikop
 
Tenis kortu
11:00
Lepchenko, V.
Tenis
Di Giuseppe, M.
2.5
+8
Tenis kortu
11:00
Bains/Grymalska
Tenis
Kuzmova/Pliskova
+2
Tenis kortu
11:00
Kovalik, J.
Tenis
Sousa, J.
2.5
+3
Tenis kortu
11:00
Kudla, D.
Tenis
Klahn, B.
2.5
Kudla, D. - Klahn, B.
+8
Tenis kortu
11:00
Sevastova, A.
Tenis
Bogdan, A.
2.5
+8
Tenis kortu
11:00
Bublik, A.
Tenis
Bolt, A.
2.5
+8
Tenis kortu
11:00
Ebden, M.
Tenis
Schnur, B.
2.5
+8
Tenis kortu
11:00
Martin, An.
Tenis
Vanneste, J.
2.5
+3
Tenis kortu
11:00
Delbonis, F.
Tenis
Zapata Miralles, B.
2.5
+8
Tenis kortu
11:00
Bondar, A.
Tenis
Tig, Patricia Maria
2.5
+8
Yer
11:00
Çek Cumhuriyeti U20
Basketbol
Finlandiya U20
147.5
+5
Yer
11:00
Hırvatistan U21
Hentbol
Kosovo U21
53.5
+2
Stadyum
11:30
Chernomorets Novorossijsk
Futbol
Ska Rostov
2.5
+2
Stadyum
11:30
FC Murom
Futbol
Zenit St Petersburg II
2.5
+2
Stadyum
11:30
Boulogne
Futbol
US Quevilly
2.5
Boulogne - US Quevilly
+2
Stadyum
11:30
Kvant Obninsk
Futbol
FC Metallurg Lipetsk
 
Stadyum
11:30
FK Leningradets
Futbol
Rodina Moscow
 
Tenis kortu
11:30
Bega/Durasovic
Tenis
Guinard/Muller
+2
Tenis kortu
11:30
Masur/Moraing
Tenis
Brouwer/Sels
+2
Stadyum
12:00
Maritimo
Futbol
SC Farense
2.5
Maritimo - SC Farense
+2
Stadyum
12:00
Pinkafeld
Futbol
Rapid Vien
6.5
+1
Stadyum
12:00
NK Slaven
Futbol
Siofok
3.5
+2
Stadyum
12:00
Metz
Futbol
Royal Charleroi
2.5
+2
Stadyum
12:00
TJ Slovan Velvary
Futbol
Bohemians Prague 1905
3.5
+4
Stadyum
12:00
Guingamp
Futbol
Cholet
2.5
+2
Tenis kortu
12:00
Giraldo, S.
Tenis
Varillas, Juan P.
2.5
Giraldo, S. - Varillas, Juan P.
+3
Tenis kortu
12:00
Andujar, P.
Tenis
Mayer, L.
2.5
+8
Tenis kortu
12:00
Bacsinszky, T.
Tenis
Teichmann, J.
2.5
+8
Tenis kortu
12:00
Balazs, A.
Tenis
Galovic, V.
2.5
+8
Tenis kortu
12:00
Behar/Lammons
Tenis
Cacic/Lajovic
+2
Tenis kortu
12:00
Benchetrit/Tatlot
Tenis
Draganja/Metreveli
+2
Tenis kortu
12:00
de Bakker, Thiemo
Tenis
Choinski, J.
2.5
+8
Tenis kortu
12:00
Holt, Bran.
Tenis
Mmoh, M.
2.5
+3
Tenis kortu
12:00
Menezes, J.
Tenis
Novikov, D.
2.5
+3
Stadyum
12:30
E. Northeim
Futbol
SC Paderborn
2.5
 
Stadyum
12:30
FC Liefering
Futbol
SV Grödig
4.5
+5
Yer
12:30
Sırbistan U21
Hentbol
Japonya U21
51.5
+3

Bahigo Canlı bahisler & tahminler hakkında daha fazla bilgi

 Canlı bahislerin heyecanını her gün yeni bahisler ve en iyi oranlarla Bahigo’da yaşayın.
 
Kim FC Basel ve FC Zürih arasındaki mücadelede hangi takım golü bulacak? Roger Federer ABD Açıkta Andy Murray´a karşı sonraki oyunu kazanır mı?Real Madrid Barcelona arasındaki maçta ilk yarıda kaç gol atılır? – Bunlar bizim canlı bahislerimize birkaç örnek! Ayrıca her zaman farklı spor dallarını birleştirebilirsiniz.
 
Bunların dışında canlı bahis sistemimizde maçların gidişatını dakika dakika takip edebilir ve karşılaşmaların hangi televizyon kanalları tarafından saat kaçta yayınlandığı bilgisine de ulaşabilirsiniz. Bunların dısında canlı bahis sistemimiz karsılasmalara ait detaylı istatistikleri de sunmaktadır. Bu istatistikler; oyuncular, takımlar, takımların daha önce oynadıkları karşılaşmaların sonucları ve daha bircok detaylı bilgiyi icermektedir. Canlı bahis istatistikleri bu bilgilerin dışında takımların tarihçeleri, performansları ve bahis çeşitlerine ait grafikleri de içermektedir. Şimdi hemen kendiniz deneyin!
Bahis kuponu 

Diğer önerilerimiz

Destek

  • Ödeme Yöntemleri
  • Yardım (S.S.S.)
  • Bahis Sözlüğü
  • Kupon hesaplayıcı
  • Müşteri hizmetleri
Müşteri hizmetleri
Şimdi canlı destek!

Haftanın Talihlileri

  • Gz...m
    16.325,89 $
  • Al...o
    9.518,82 $
  • Fe...t
    6.783,18 $
  • Se...n
    4.370,32 $
  • Fr...s
    4.090,66 $

Mobil

teaser
Eksiksiz bir bahis programı avuçlarının içinde!
Oran
Desimal (1,23)
image
Lütfen bekleyiniz
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz
Talebiniz işleme alınmıştır